Úvodem

Uspořádáme Vaše akce, rozlučky, svatby, oslavy, narozeniny...

Restaurace ŽELIVÁRNA  Vám nabízí své prostory ke konání firemních a vánočních večírků, soukromých či narozeninových oslav.

Gastonomickou část Vaší akce zajistí kolektiv profesionálních kuchařů pod záštitou a vedením šéfkuchaře Jana Řepy (TV pořad ČT1 „Vše o vaření“). Ve stálé nabídce převažuje česká kuchyně, ale samozřejmě se řídíme i přáními našich zákazníků a zařazujeme i osvědčené zahraniční receptury jako například domácí  semolinové těstoviny, hovězí burger  nebo výtečný hovězí skirt steak.

Nápojová nabídka se opírá hlavně o skvělé tankové pivo Pilsner Urquell. Na čepu jsou ovšem i další značky z portfolia Plzeňského prazdroje včetně novinky cider Kingswood.

Bohatě zásobený bar alkoholickými i nealko nápoji považujeme za samozřejmost.

O vinný lístek se stará firma Bodlák, která zaštiťuje 37 moravských  vinařství z jejichž produkce je naše nabídka.

Interiér restaurace je řešen v moderním stylu, vyváženém ovšem masivními dřevěnými doplňky, což vše dohromady s přiměřeným nasvícením dodává restauraci i přes její velikost pocit pohody ,klidu a uvolněnosti,nutný pro příjemné prožití  Vašeho  času.

Kapacita restaurace je až 200 osob. V případě večírků a firemních akcí máte u nás k dispozici ještě taneční foyer (200m2) sousedící s restaurací, kde Vám můžeme zajistit zábavu dle Vašeho přání od klasické reprodukované hudby, videodiskotéka, karaoke, koncert hudební skupiny, mobilní kasino a další.

Vzhledem k poloze naší restaurace, v blízkosti Strašnic a Olšan, zajišťujeme smuteční pietní hostiny.

Naše služby již využily pro své akce známé firmy v čele s Vodafone cz, Fischer, Česká spořitelna, Tesco, Českomoravská stavební spořitelna.

Těšíme se na Vaši návštěvu

Kolektiv Želivárny

"